Πέμπτη 09 Φεβρουαρίου 2023

Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο: Πού θα υπηρετήσουν οι νέοι εισαγγελείς Πρωτοδικών και Εφετών – ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ

Συνεχίζονται οι τοποθετήσεις των νεοπροαχθέντων δικαστικών λειτουργών. Τι προβλέπει απόφαση του Ανωτάτου Δικαστηρίου.

NEWSROOM icon
NEWSROOM
Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο: Πού θα υπηρετήσουν οι νέοι εισαγγελείς Πρωτοδικών και Εφετών – ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ EUROKINISSI/ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

Στη συνεδρίαση της 6ης Ιουνίου, το Ανώτατο Δικαστικό Συμβούλιο προχώρησε στην επιλογή του τόπου υπηρεσίας εισαγγελέων Εφετών και Πρωτοδικών. Αποφάσισε που θα υπηρετήσουν  οι νεοπροαχθέντες και ποιοι θα λάβουν μετάθεση. Ειδικότερα, μετά τη συνεδρίαση ανέφερε:

Τοποθετήσεις Νεοπροαχθέντων Εισαγγελέων Εφετών

  1. ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΥΒΕΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΒΙΔΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΚΑΡΑΤΖΙΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΑΘΗΝΩΝ
  5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
  6. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  7. ΣΦΕΤΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
  8. ΚΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΑ
  9. ΔΕΛΗΣΤΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

Μεταθέσεις Εισαγγελέων Εφετών

  1. ΣΑΠΑΝΤΖΗΣ Β. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΤΙΝΤΙΚΑΚΗ Ν. ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΤΟΛ. ΚΡΗΤΗΣ
  3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Θ. ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Μεταθέσεις Αντεισαγγελέων Εφετών

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Θ. ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΡΑΪΟΥ Π. ΕΛΕΝΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Ι. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΠΕΤΡΟΒΑ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  5. ΣΙΜΙΤΖΟΓΛΟΥ Ι. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  6. ΚΟΣΜΑ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΗΝΩΝ
  7. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ Η. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
  8. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Κ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  9. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ Γ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τοποθετήσεις Νεοπροαχθέντων Αντεισαγγελέων Εφετών

  1. ΜΑΡΣΙΩΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
  2. ΠΕΤΕΙΝΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΛΑΜΠΕΑ ΑΘΗΝΑ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
  5. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΡΑΚΗΣ
  6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΑΥΙΔ ΠΑΤΡΩΝ
  7. ΣΤΑΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
  8. ΟΡΝΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  9. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
  10. ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  11. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ-ΘΑΛΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
  12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΙΓΑΙΟΥ
  13. ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  14. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ

Μεταθέσεις Εισαγγελέων Πρωτοδικών

  1. ΣΑΡΙΔΑΚΗ Μ. ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  2. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ Ι. ΘΩΜΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  3. ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ Ι. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ Β. ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
  5. ΓΙΑΪΛΟΓΛΟΥ Α. ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΕΡΡΩΝ
  6. ΜΑΝΩΛΗΣ Α. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΘΗΒΩΝ
  7. ΚΟΣΕΛΟΓΛΟΥ Π. ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  8. ΜΠΟΓΔΑΝΗ Α. ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  9. ΚΕΣΙΣΗΣ Α. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  10. ΣΩΤΗΡΙΟΥ Γ. ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΤΑΣ
  11. ΚΟΤΙΝΑ Π. ΑΡΓΥΡΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  12. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ Γ. ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  13. ΜΠΟΥΡΑ Γ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  14. ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ Χ. ΑΝΝΑ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  15. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ Β. ΡΟΖΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  16. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ν. ΕΛΕΝΗ ΠΑΤΡΩΝ
  17. ΓΟΥΝΑΡΗ Π. ΕΥΤΥΧΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  18. ΚΟΠΕΛΑΚΗ Γ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
  19. ΒΕΡΥΚΟΥΚΗΣ Ι. ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
  20. ΠΑΠΠΟΥ Χ. ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑ

 Τοποθετήσεις Νεοπροαχθέντων Εισαγγελέων Πρωτοδικών

  1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΑΜΟΥ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  5. ΜΑΝΑΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  6. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  7. ΜΕΓΓΕ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  8. ΑΝΤΩΝΑΤΟΥ ΚΑΛΟΥΔΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  9. ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  10. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  11. ΘΑΝΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  12. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΤΡΩΝ
  13. ΜΑΝΤΑ ΣΟΦΙΑ ΣΠΑΡΤΗΣ
  14. ΚΑΤΣΑΝΑΚΗ ΣΑΠΦΩ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
  15. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Μεταθέσεις Αντεισαγγελέων Πρωτοδικών

  1. ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ Ι. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΔΑΛΛΑ Α. ΜΑΡΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ-ΦΙΛΟΣΩΦ Η. ΕΙΡΗΝΗ-ΔΑΦΝΗ ΠΑΤΡΩΝ
  4. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κ. ΙΩΑΝΝΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  5. ΧΛΩΠΤΣΙΔΟΥ Σ. ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  6. ΤΣΑΡΝΕΛΗ Α. ΓΑΛΗΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  7. ΥΦΑΝΤΗ Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
  8. ΡΑΠΗΣ Κ. ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  9. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΟΥ Π. ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  10. ΒΕΛΕΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  11. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ Δ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  12. ΚΩΤΟΥΛΑ Δ. ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  13. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  14. ΝΑΚΟΥ Θ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΟΛΟΥ
  15. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ. ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
  16. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Θ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΩΝ
  17. ΛΑΪΤΣΟΥ Ι. ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΕΡΟΙΑΣ
  18. ΚΑΔΟΓΛΟΥ Γ. ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΒΑΛΑΣ
  19. ΚΟΡΚΑΚΑΚΗΣ Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  20. ΤΣΕΝΤΕΜΕΪΔΗΣ Ε. ΣΥΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  21. ΜΙΓΔΟΥ Π. ΕΛΕΝΗ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
  22. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  23. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Γ. ΕΥΣΕΒΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  24. ΚΑΖΙΑΝΗ Σ. ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΗΝΩΝ
  25. ΠΑΡΙΝΤΑ Ι. ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  26. ΠΙΤΣΟΥΛΑΚΗ Ι. ΑΘΗΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  27. ΓΑΒΡΙΤΣΑ Κ. ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΘΗΝΩΝ
  28. ΤΣΟΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ Ι. ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΘΗΝΩΝ
  29. ΜΠΕΡΜΠΕΡΗ Α. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  30. ΠΛΟΥΜΗ Κ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΗΝΩΝ
  31. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  32. ΠΑΠΠΑ Γ. ΑΘΗΝΑ ΛΑΜΙΑΣ
  33. ΣΙΑΚΟΥΛΗ Β. ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  34. ΜΑΡΛΑ Γ. ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΘΗΝΩΝ
  35. ΣΜΥΡΛΗ Δ. ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΑΘΗΝΩΝ
  36. ΒΟΥΛΓΑΡΗ Π. ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  37. ΠΕΣΙΝΗ Τ. ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  38. ΚΑΤΣΑΝΟΥ Θ. ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΡΤΑΣ
  39. ΚΟΣΚΙΝΑΡΗ Χ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  40. ΚΑΡΕΛΟΥ Λ. ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Τοποθετήσεις Νεοπροαχθέντων Αντεισαγγελέων Πρωτοδικών

  1. ΛΩΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  2. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  3. ΣΚΟΥΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  4. ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  5. ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  6. ΤΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  7. ΣΙΤΑ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΟΥ
  8. ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  9. ΒΟΥΤΕΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΣΥΡΟΥ
  11. ΠΟΥΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΠΑΡΤΗΣ
  12. ΖΔΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  13. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  14. ΚΟΥΛΟΥΚΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
  15. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  16. ΤΟΜΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  17. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  18. ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΧΙΟΥ

Τοποθετήσεις Αποφοίτων ΕΣΔι σε θέσεις παρέδρων Εισαγγελιών Πρωτοδικών

  1. ΤΖΑΒΑΡΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΔΗΜΤΣΙΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  3. ΜΠΟΥΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  5. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  6. ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  8. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΞΑΝΘΗΣ
  9. ΚΑΚΟΥΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
  10. ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  11. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  12. ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  13. ΜΑΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  14. ΚΟΡΟΚΥΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  15. ΓΟΝΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16. ΓΟΝΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
  17. ΦΑΡΑΤΖΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  19. ΝΤΟΜΠΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
  20. ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΡΑΜΑΣ
  21. ΨΩΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΥΘΕΙΟΥ
  22. ΠΟΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΛΟΥ
  23. ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  24. ΛΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΡΟΔΟΥ
  25. ΓΚΙΟΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

Ακολουθήστε το dikastiko.gr στο Google News και δείτε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Διαβάστε όλες τις τελευταίες ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο στο dikastiko.gr

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ